Ekogroszek, pellet, węgiel Łomża https://zamowopal.pl Skład materiałów opałowych blisko Łomży. Mon, 12 Apr 2021 07:59:36 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.6 https://zamowopal.pl/wp-content/uploads/2020/07/cropped-opal-32x32.png Ekogroszek, pellet, węgiel Łomża https://zamowopal.pl 32 32 Pellet Łomża https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/pellet-lomza/ https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/pellet-lomza/#respond Mon, 09 Nov 2020 13:03:01 +0000 https://zamowopal.pl/?p=639

Sprzedaż pelletu Łomża

Pellet dostarczamy do Łomży ze składu opału w Modzelach Skudosze.

Nasz skład opału w Modzelach Skudosze oferuje pellet drzewny dla Klientów z Łomży i okolic. Pellet drzewny nie bez powodu coraz częściej wykorzystywany jest w polskich domach jednorodzinnych do ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym. Opał ten łączy w sobie takie najważniejsze walory jak proekologiczność z wysoką wydajnością cieplną.

Pellet Łomża

Sklep internetowy zamowopal.pl w swojej ofercie posiada pellet wielu producentów. Naszą ofertę wyróżnia atrakcyjna cena, która również zdecydowanie przemawia za wypróbowaniem tego nowoczesnego i przyjaznego środowisku opału. Pellet jest wytwarzany z całkowicie naturalnych trocin, wiórek oraz zrębków drewnianych, które pozostają w formie odpadów jako pozostałość po obróbce drewna. Do najpopularniejszych rodzajów pelletu zaliczany jest ten otrzymywany z trocin drzew iglastych, głównie sosny. Podczas samej produkcji trociny te zostają sprasowane pod wysokim ciśnieniem, w efekcie czego powstają niewielkie granulki o kształcie przypominającym walec i wymiarach nieprzekraczających kilku centymetrów. Dzięki tym ergonomicznym rozmiarom granulek, samo napełnianie kotła opałem jest łatwe oraz nie wymaga wiele wysiłku. Pellet jest więc całkowicie ekologicznym materiałem opałowym, który jest jednocześnie porównywalny pod względem kaloryczności z konwencjonalnymi paliwami stałymi i płynnymi. Opał ten nie generuje podczas spalania żadnych szkodliwych substancji do atmosfery ani zanieczyszczeń stałych, takich jak chociażby pył albo kurz. Z tego samego powodu pellet sprzedawany w praktycznych workach nie brudzi mieszkania i może być przechowywany w dowolnym miejscu w domu, niekoniecznie w kotłowni. Ogrzewanie pelletem w specjalnie przystosowanym do tego kotle powoduje minimalne powstawanie popiołu, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego czyszczenia popielnika.

Zapraszamy po ekogroszek i pellet!

Dni robocze

08:00 -16:00

Sobota

08:00-12:00

Kontakt - skład opału

Telefon

508 940 400

500 384 951

email

biuro@surowcemoden.pl

Adres

Modzele Skudosze 59A

18-400 Łomża

Sposób płatności

Możliwość płatności kartą

]]>
https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/pellet-lomza/feed/ 0
Wielka promocja. https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/wielka-promocja/ Mon, 20 Jul 2020 11:11:51 +0000 https://zamowopal.pl/?p=606 Przy zamówieniu minimum 9t dostawa do 100 km loco firmy transport gratis.

]]>
Węgiel kostka w dobrej cenie https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/wysokokaloryczny-wegiel-kostka-w-dobrej-cenie/ https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/wysokokaloryczny-wegiel-kostka-w-dobrej-cenie/#respond Wed, 03 Jun 2020 14:41:47 +0000 https://zamowopal.pl/?p=532 Zapraszamy do naszego składu opału. Oferujemy węgiel kostka w atrakcyjnej cenie.

Parametry:
Wartość opałowa 24-25 MJ/kg
Granulacja: 63-200mm
Zawartość popiołu: ok 9%

]]>
https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/wysokokaloryczny-wegiel-kostka-w-dobrej-cenie/feed/ 0
Nasza oferta na ekogroszek i pellet na OLX https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/nasza-oferta-na-olx/ Thu, 21 May 2020 13:19:18 +0000 https://zamowopal.pl/?p=378 Sprzedaż materiałów opałowych prowadzimy nie tylko na terenie Łomży i Zambrowa. Szerokie grono odbiorców naszej oferty poszerza sprzedaż przez serwis OLX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży pelletu, ekogroszku oraz węgla pod linkiem poniżej:
 
 

]]>
Sprzedaż ekogroszku i pelletu przez facebook https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/odwiedz-nas-na-facebooku/ https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/odwiedz-nas-na-facebooku/#respond Thu, 21 May 2020 12:19:06 +0000 https://zamowopal.pl/?p=338 Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego konta firmowego na facebooku. Na profilu firmowym przedstawiamy naszą ofertę, aktualności związane z naszą firmą, a także mniej formalne informacje dotyczące naszej działalności. Promocje na węgiel, pellet, ekogroszek.
Kliknij na poniższy obrazek aby wejść na nasz funpage:
 
 

]]>
https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/odwiedz-nas-na-facebooku/feed/ 0
Pellet czy ekogroszek ? https://zamowopal.pl/wegiel-ekogroszek-lomza/pellet-czy-ekogroszek/ Thu, 21 May 2020 11:01:00 +0000 https://zamowopal.pl/?p=314 Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko i wyłącznie koszty ogrzewania, to do niedawna było tak, że lepiej było zainwestować w ekogroszek. W tej chwili ta jedyna przewaga ekogroszku (cena) już przestała być istotna. Dodatkowo przez zawirowania cen ekogroszku i notoryczny brak tego surowca na składach sprzedawcy zaczęli szukać innych dróg zakupu, często z poza Polski, co w znacznym stopniu odbiło się na jakości sprzedawanego ekogroszku. W chwili obecnej różnica w cenie tych materiałów opałowych jest niewielka, żeby nie powiedzieć żadna.

Natomiast pellet jest czysty i ekologiczny. Stanowi odnawialne źródło energii. Podczas jego spalania wytwarzają się bardzo nieduże ilości popiołu. To dużo bardziej wygodne dla każdego użytkownika paliwo, bo większość kotłów jest w pełni zautomatyzowana. Nie ma również problemu z dostępem do pelletu, bo wiele firm ma go w swojej ofercie. Jeżeli liczy się dla Ciebie coś więcej, niż cena, to kup kocioł na biomasę.

]]>